Rezervace na telefonu:+420 516 435 486
Penzion U Hraběnky

Pobyty s programem

Romantický víkend

Cena: 5290,- Kč

2osoby/2noci

Při příjezdu vás ubytujeme v pohodlném 2-pokojovém apartmá, kde pro vás bude připravené šampaňské a ovoce. K večeři  při svíčkách bude podáváno specielní  3-chodové menu .  Druhou večeři si vyberete dle vlastní chuti. Relaxovat můžete při svíčkách ve whirpoolu a při masáži.


Relaxační víkend

Cena: 6190,- Kč

2osoby/3noci

Můžete se těšit na ubytování ve 2-lůžkovém pokoji  s polopenzí, 2,5 hodiny relaxace v našem wellness – whirpool, sauna a  a hodinovou relaxační masáž pro každého.  Na závěr pro Vás zajistíme pro vás prohlídku Punkevních jeskyní  s propastí Macocha.


Relax pobyt v koňském sedle

Cena: 6800,- Kč

2osoby/3noci

Ubytujeme vás ve 2-lůžkovém pokoji s polopenzí, dále si můžete užít  2,5 hodiny relaxace v našem wellness – whirpool, sauna  a hodinová relaxační  masáž. Druhý den vás čeká zkušený lektor a vyjížďka na koni do překrásné okolní přírody.  Na závěr pobytu si prohlédnete Punkevní jeskyně s propastí Macocha.


Dobrodružství v podzemí  Moravského krasu

Cena: 4390,- Kč

2osoby/2noci

Dobrodružně naladěný balíček vás zavede do podzemí  v Moravském krasu, kde na vlastní kůži ochutnáte „každodenní chleba“ jeskyňářů a sestoupíte do hlubin Krasu. Jedná se o fyzicky náročnější exkurzi v jeskyňářském stylu v turisticky neupravené spodní části sloupských jeskyní. Po absolvování této náročné exkurze můžete relaxovat ve wellness se saunou a whirpoolem. Ubytování je zajištěno na 2noci s polopenzí dle vlastního výběru.