Rezervace na telefonu:+420 516 435 486
Penzion U Hraběnky

Pobyty s programem

Romantický víkend

Cena: 5080,- Kč

2osoby/2noci

Při příjezdu vás ubytujeme v pohodlném 2-pokojovém apartmá, kde pro vás bude připravené šampaňské a ovoce. K večeři  při svíčkách bude podáváno specielní  3-chodové menu .  Druhou večeři si vyberete dle vlastní chuti. Relaxovat můžete při svíčkách ve whirpoolu a při masáži. Na závěr Vás provezeme kočárem taženým koňmi  po okolí Moravského krasu.


Relaxační víkend

Cena:4080,- Kč

2osoby/2noci

Můžete se těšit na ubytování ve 2-lůžkovém pokoji  s polopenzí, 2,5 hodiny relaxace v našem wellness – whirpool, sauna, infrasauna  a hodinovou relaxační masáž.  Zajistíme pro vás prohlídku Punkevních jeskyní  s propastí Macocha.


Prodloužený víkend v koňském sedle

Cena: 5980,- Kč

2osoby/3noci

Ubytujeme vás ve 2-lůžkovém pokoji s polopenzí, dále si můžete užít  2,5 hodiny relaxace v našem wellness – whirpool, sauna, infrasauna a hodinovou relaxační  masáž. Druhý den vás čeká zkušený lektor a vyjížďka na koni do překrásné okolní přírody.  Na závěr pobytu si prohlédnete Punkevní jeskyně s propastí Macocha.


V podzemí  Moravského krasu

Cena: 3980,- Kč

2osoby/2noci

Dobrodružně naladěný balíček vás zavede do podzemí  v Moravském krasu, kde navštívíte zážitkovou trasu ve spodních patrech  jeskyní  a dostanete se do prostor, které nejsou běžně přístupné.  Večer si můžete odpočinout v našem wellness se saunou, whirpoolem a infrasaunou.  Ubytování je pro vás připravené s polopenzí na 2 noci.